Classic- Dąb regenerowany biały patynowy CL1653

Quick-Step

Cena

61,42 zł/m2 8% VAT
69,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

20 Lat

Idealna jasna podłoga tylko dzięki panelom Dąb regenerowany biały patynowany CL1653. Wspaniałe pomieszczenie wymaga ciekawej aranżacji także dla podłogi gdyż jest to klucz do pełnego wykończenia wnętrza.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Classic
Kod CL1653
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,824 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele Dąb regenerowany biały patynowany CL1653 gwarantują wytrzymałość przez długie lata, co jest potwierdzone gwarancją producenta. Deski są pokryte powloką ochronną antypoślizgową jak również chroniącą przed powstającymi zarysowaniami jak i wgnieceniami powstającymi najczęściej w wyniku upadających przedmiotów, butów na wysokich obcasach, przesuwaniem mebli i innych okoliczności. Ponadto pokryte są dodatkową powłoką zabezpieczającą przed promieniami UV, dzięki czemu na pewno nie zmienią swej barwy, nie powstaną przebarwienia nawet w efekcie zachlapania.

Oprócz wytrwałości w codziennym użytkowaniu panele Dąb regenerowany biały patynowany CL1653 są bezpieczne w kontakcie z dziećmi dzięki ich szczelności, co zapewnia idealne ich domycie, doczyszczenie w prosty sposób tym bardzie, iż nie osiada się na nich kurz.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów