Classic- Dąb naturalny nocny CLM1487

Quick-Step

Cena

61,42 zł/m2 8% VAT
69,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

20 Lat

Dąb naturalny nocny należy do kolekcji podłóg Classic. Nie jest to jednak typowo klasyczne wydanie. To bardzo charakterystyczne podłogi laminowane, które zyskują na jeszcze większej wyrazistości, dzięki ich strukturze i niepowtarzalnym wzorze.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quic-Step
Kolekcja Classic
Kod CLM1487
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek wygniatany
Opakowanie 1,824 m2
Montaż na ogrzewanie połogowe Tak

Informacje dodatkowe

Dąb naturalny nocny to ciekawe ubarwienie podłóg, a właściwie laminatu, który sprawia wrażenie klasycznej, drewnianej podłogi. Wyjątkowe wydanie, odcień, który sprawdza się w każdym wnętrzu niezależnie od jego aranżacji. Laminat, którego faktura przyciąga wzrok i wzbudza zachwyt. Elegancka barwa płytek podłogowych wnosząca do pomieszczenia nutkę luksusu, lecz nie przepychu. Bardzo naturalne wydanie teoretycznie zwykłych podłóg, a tak naprawdę fascynujące dopełnienie aranżacji wybranego wnętrza.

Dąb naturalny nocny charakteryzuje trwały laminat, nawet dziesięciokrotnie odporniejszy od innych podłóg. Sprawdza się na długie lata eksploatacji, nie tracąc nic ze swojego uroku. Jest równie wyjątkowy, co prosty w montażu. Instalacja podłogi nie sprawia trudności, nawet w trudno dostępnych zakamarkach.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów