Classic- Dąb Moonlight naturalny CLM1659

Quick-Step

Cena

61,42 zł/m2 8% VAT
69,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

20 Lat

Wysokiej klasy panele to wizytówka każdego domu. Dlatego, aby mieszkanie zachwycało swoim wyglądem, warto postawić na panele Dąb Moonlight Naturalny QSM075 z kolekcji Classic. Ich klasyczny odcień wpasuje się w nawet najbardziej indywidualną aranżację.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Classic
Kod CLM1659
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek wygniatany
Opakowanie 1,824 m2
Montaż na ogrzewanie podłogowe Tak

Informacje dodatkowe

Nie muszą Państwo martwić się już o wytrzymałość i trwałość swoich podłóg, ponieważ ich warstwa wierzchnia pokryta jest wytrzymałą powłoką ochronną Scratch Guard. Warstwa wzoru paneli Dąb Moonlight Naturalny QSM075 prezentuje swobodny przebieg słojów, co nadaje wrażenie naturalności i prawdziwej drewnianej deski. Wysoce skuteczny system montażu Uniclic ułatwi sprawną instalację tych paneli oraz umożliwiz korzystanie z podłóg zaraz po ułożeniu.

Panele laminowane Dąb Moonlight Naturalny QSM075 mogą być łączone z tradycyjnym ogrzewaniem lub chłodzeniem podłogowym. Doskonale przewodzą ciepłą bądź chłodną temperaturę. Przekonani o trwałości tych paneli, udzielamy na nie aż 20 lat gwarancji. Dlatego czas zamienić zwykłe podłogi na panele z kolekcji Classic.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów