Classic – Dąb Havanna naturalny ze śladami cięcia piłą CLM1656

Quick-Step

Cena

61,42 zł/m2 8% VAT
69,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

20 Lat

Dąb Havanna naturalny ze śladami cięcia piłą to laminowane płytki podłogowe pochodzące z kolekcji Classic. Z jednej strony bardzo klasyczne wydanie laminatu w ciepłej barwie, a z drugiej charakterystyczne ślady niczym z cięcia piłą, którą dodają wyrazistości, jak w żadnej innej podłodze.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Classic
Kod CLM1656
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek wygniatany
Opakowanie 1,824 m2
Montaż na ogrzewanie podłogowe Tak

Informacje dodatkowe

Dąb Havanna naturalny ze śladami cięcia piłą to podłogi, których nie sposób znaleźć w żadnej innej ofercie. Silny charakter do wnętrz, którym potrzeba nadać mocy. Wyjątkowe wydanie, bowiem z jednej strony klasyczne, eleganckie, nieco tradycyjne, z drugiej jednak ślady cięcia wyglądają tak naturalnie, że efekt ten zwyczajnie zaskakuje. Zarówno w małych wnętrzach, którym potrzeba nieco dodać wyrazistości, jak i na znacznych przestrzeniach, gdzie staje się oryginalnym dopełnieniem.

Dąb Havanna naturalny ze śladami cięcia piłą to gustowne i wyrafinowane wydanie klasycznych podłóg laminowanych. Trwała struktura laminatu, która nie traci swojego uroku nawet podczas intensywnego użytkowania. Do tego prosty system montażu.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów