Classic- Dąb biały bielony CLM1291

Quick-Step

Cena

61,42 zł/m2 8% VAT
69,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

20 Lat

Panele laminowane Dąb biały bielony – CLM1291 to przede wszystkim idealne rozwiązanie w każdym miejscu bez względu na jego przeznaczenie. Świetna kolorystyka ciekawie podkreśli każdy element artystyczny w mieszkaniu nadając urozmaiceń aranżacyjny.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick- Step
Kolekcja Classic
Kod CLM1291
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,824 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Tak wspaniała podłoga będzie oprócz wyglądu spełniała kilka ważnych funkcji, na które producent daje pierwszym właścicielom długoletniej gwarancji.

Panele Dąb biały bielony Laminat – CLM1291 posiadają specjalną osłonę, aby na ich powierzchni nie powstawały żadne nawet najmniejsze zarysowania, ponadto zabezpieczona jest na działanie promieni UV, a co za tym idzie wraz z upływem lat na pewno nie zmieni koloru, nie powstaną również przebarwienia. Jej struktura zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo dla wszystkich dzięki powłoce antypoślizgowej. Natomiast patrząc na bezpieczeństwo higieniczne i możliwość kontaktu z dziećmi mamy pewność, że między poszczególnymi elementami nie powstają żadne szczeliny, co jest gwarancją ich prostego montażu, a ich czyszczenie jest bardzo proste, dodatkowo nie przyciągają one do siebie kurzu.

Podłoga wykonana za pomocą paneli laminowanych Dąb biały bielony Laminat – QSM032 umożliwi utrzymanie czystości w pomieszczeniach przez długie lata.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów