Classic- Ciemny Dąb Nocny CLM1488

Quick-Step

Cena

61,42 zł/m2 8% VAT
69,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

20 Lat

Nic nie wyraża charakteru mieszkania, jak solidna i elegancja podłoga. Aby osiągnąć zachwycający efekt, należy zamienić tradycyjne podłogi na panele Ciemny Dąb Nocny QSM058 z kolekcji Classic. Panele szybkie i sprawne w montażu, nawet w trudno dostępnych miejscach, z dwu lub czterostronną v-fugą powstały dla tych, którzy cenią sobie łatwe, ale solidne rozwiązania.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Classic
Kod CLM1488
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek wygniatany
Opakowanie 1,824 m2
Montaż na ogrzewanie podłogowe Tak

Informacje dodatkowe

Odporność paneli Ciemny Dąb Nocny QSM058 jest tak duża, że można układać je nawet w sklepie czy biurze. Pozostają one w nienaruszonym stanie nawet pod wpływem dużej masy nacisku oraz elementów o ostrej strukturze.

Przedstawiamy Państwu panele łatwe w pielęgnacji i oczyszczaniu. Nawet trudne plamy gorącego tłuszczu czy flamastra, można szybko usunąć wodą z dodatkiem acetonu. Dzięki temu, mogą Państwo cieszyć się zadbaną podłogą przez długie lata. Jednak Ciemny Dąb Nocny QSM058 to nie tylko praktyczne, ale także eleganckie rozwiązanie. Delikatny przebłysk szarości tych paneli, nadaje im charakteru, a także rozświetli Państwa wnętrza.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów