Classic- Buk Parzony Comfort 3R

Baltic Wood

Cena

150,15 zł/m2 8% VAT
171,00 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

Podłoga z drewna buka parzonego we wzorze klepki 3-rzędowej. Drewno różowoczerwonej barwie. Powierzchnia cechuje się drewnem twardzieli oraz charakterystycznymi dla buka parzonego małymi sękami. Podłoga odznacza się umiarkowaną zmiennością odcieni. Zmiana barwy pod wpływem promieni UV: delikatnie ciemnieje.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Informacje dodatkowe

Indeks WE-1C314-L02
Drewno Buk parzony
Rodzaj WARSTWOWE
Wzór Klepka 3-rzędowa
Wykończenie lakier półmat
Rozmiar PREMIUM SIZE (2200x182x14 mm)
Faza brak
Połączenie desek Baltic locTM 2G
Twardość drewna ** twarde
Zmiana koloru pod wpływem UV delikatnie ciemnieje
System ogrzewnia podłogowego NIE

Drewno wyróżnia się niezwykłymi właściwościami, które sprawiają, że podłogi drewniane stanowią przedmiot pożądania. Taka właśnie jest podłoga Buk Parzony Comfort 3R. Producent Baltic Wood gwarantuje jej niezawodną trwałość oraz wytrzymałość. Wyróżnia się wysoką odpornością na zarysowania oraz inne uszkodzenia.

Podłogi drewniane  Buk Parzony Comfort 3R to niezwykłe walory estetyczne. Produkt świetnie wpisze się w aranżację klasyczną oraz nowoczesną. Ciekawy odcień oraz oryginalne ułożenie słojów sprawią, że podłoga zachwyci każdego oraz podkreśli charakter pomieszczenia.

Podłoga drewniana, z uwagi na wykorzystany do jej produkcji surowiec, pozytywnie wpływa na mikroklimat w pomieszczeniu. Dzięki właściwościom oddawania i pochłaniania wilgoci, zapewnia korzystne dla zdrowia powietrze. Ponadto doskonale tłumi dźwięki i jest świetnym izolatorem termicznym – zmniejsza hałas oraz straty ciepła.

Buk Parzony Comfort 3R to najlepsze odzwierciedlenie naturalnego piękna. Nadają każdemu pomieszczeniu elegancji i podkreślają jego stylowość. Dlatego zamów produkt już teraz, by jeszcze lepiej zaakcentować charakter aranżowanego wnętrza.

Jeżeli zależy Ci na podłodze drewnianej najwyższej jakości  Buk Parzony Comfort 3R to produkt wart zainteresowania. Atrakcyjna cena przekładająca się na najlepsze walory estetyczne i wytrzymałościowe to pewność 100% zadowolenia. Na podłogę otrzymujesz aż 30 lat gwarancji, co jest dodatkowym atutem przemawiającym za tym rozwiązaniem.

Zamawiając podłogę drewnianą już teraz, możesz skorzystać z nieodpłatnego transportu. By mieć pewność zakupu wystarczającej ilości desek drewnianych, możesz skorzystać z nieodpłatnych konsultacji oraz pomiarów i wyceny. Zamówione produkty dostarczamy w krótkim czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z usług montażu, zyskując pewność najwyższej jakości usług w tym zakresie.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów