Classic 1050 – Orzech naturalny olejowany, podłoga 3-rzędowa – 1517650

Parador

Cena

79,31 zł/m2 8% VAT
90,32 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Klasyczna i mająca uniwersalne zastosowanie podłoga z linii Classic dla klientów stawiających wysokie wymagania. Idealnie odzwierciedla elegancje i świadomość wysokiej jakości.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Parador
Kolekcja Classic 1050
Kod 1517650
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1285x194 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 2,493 m2
Montaż na ogrzewanie podłogowym Tak
Powłoka antystatyczna Tak

Informacje dodatkowe

Panele podłogowe producenta Parador to gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodności w atrakcyjnej cenie. Orzech naturalny olejowany, podłoga okrętowa 3-rzędowa to produkt, który wyróżnia się estetyką, wytrzymałością oraz łatwością utrzymania czystości. Panele świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, dzięki odpowiednio wysokiej klasie ścieralności. Dlatego są w stanie zachować swoje walory estetyczne przez długi czas.

Panele podłogowe Cedr, podłoga okrętowa 2-rzędowa to gwarancja szybkiego montażu i demontażu. Dzięki systemowi łączenia, wcale nie trzeba być wybitnym fachowcem – z łatwością ułożysz panele samodzielnie.

Orzech naturalny olejowany, podłoga okrętowa 3-rzędowa  wyróżnia się ciekawą kolorystyką oraz eleganckim wykończeniem. Świetnie nadają się do każdego pomieszczenia, dodając wnętrzom stylowości i podkreślając ich wyjątkowy charakter.

Panele podłogowe tego producenta to doskonała alternatywa podłóg drewnianych. Dzięki większej odporności na zarysowania, wyróżniają się długim okresem użytkowania. Doskonale sprawdzają się pod ogrzewanie podłogowe, gwarantując jeszcze większą przyjemność podczas chodzenia bosą stopą. Produkt został objęty 25-letnią gwarancją producenta, dlatego nic nie ryzykujesz.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości paneli podłogowych,Orzech naturalny olejowany, podłoga okrętowa 3-rzędowa spełni Twoje oczekiwania.

Już teraz zamów je w sklepie todom.pl, aby skorzystać z darmowego transportu. Zamówione produkty otrzymasz najpóźniej w ciągu 10 dni pod wskazany adres. Kupując panele podłogowe  Orzech naturalny olejowany, podłoga okrętowa 3-rzędowa możesz skorzystać z precyzyjnego i fachowego pomiaru oraz montażu. Dzięki temu będziesz mieć pewność profesjonalnie położonej podłogi, która stanie się ozdobą każdego pomieszczenia.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów