Classic 1050 – Dąb drewno sztorcowe dymiony – 1475590

Parador

Cena

77,71 zł/m2 8% VAT
88,50 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Klasyczna i mająca uniwersalne zastosowanie podłoga z linii Classic dla klientów stawiających wysokie wymagania. Idealnie odzwierciedla elegancje i świadomość wysokiej jakości.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Parador
Kolekcja Classic 1050
Kod 1475590
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1285x194 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 2,493 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak
Powłoka antystatyczna Tak

Informacje dodatkowe

Panele podłogowe producenta Parador to gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodności.  Dąb drewno sztorcowe dymiony to produkt, który wyróżnia się estetyką, wytrzymałością oraz łatwością utrzymania czystości. Panele świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, dzięki odpowiednio wysokiej klasie ścieralności. Dlatego są w stanie zachować swoje walory estetyczne przez długi czas.

 

Panele podłogowe Dąb drewno sztorcowe dymiony to gwarancja szybkiego montażu i demontażu. Dzięki systemowi łączenia, wcale nie trzeba być wybitnym fachowcem – z łatwością ułożysz panele samodzielnie.

 

Dąb drewno sztorcowe dymiony wyróżnia się ciekawą kolorystyką oraz eleganckim wykończeniem. Świetnie nadają się do każdego pomieszczenia, dodając wnętrzom stylowości i podkreślając ich wyjątkowy charakter.

 

Panele podłogowe tego producenta to doskonała alternatywa podłóg drewnianych. Dzięki większej odporności na zarysowania, wyróżniają się długim okresem użytkowania. Doskonale sprawdzają się pod ogrzewanie podłogowe, gwarantując jeszcze większą przyjemność podczas chodzenia bosą stopą. Produkt został objęty 25-letnią gwarancją producenta, dlatego nic nie ryzykujesz.

 

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości paneli podłogowych, Dąb drewno sztorcowe dymiony spełni Twoje oczekiwania.

 

Już teraz zamów je w sklepie todom.pl, aby skorzystać z darmowego transportu. Zamówione produkty otrzymasz najpóźniej w ciągu 10 dni pod wskazany adres. Kupując panele podłogowe  Dąb drewno sztorcowe dymiony możesz skorzystać z precyzyjnego i fachowego pomiaru oraz montażu. Dzięki temu będziesz mieć pewność profesjonalnie położonej podłogi, która stanie się ozdobą każdego pomieszczenia.

 

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów