Basic 600 – Dąb szary bazalt, deska 1-rzędowa – 1467205

Parador

Cena

96,58 zł/m2 8% VAT
109,99 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

12 Lat

Linia produktów Parador Basic to różnorodność atrakcyjnych podłóg laminowanych dla klientów, którzy zwracają uwagę na cenę i dla których styl jest równie istotny jak aspekt praktyczny.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Parador
Kolekcja Basic 600
Kod 1467205
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 2200x194 mm
Grubość 8 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 2,988 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele podłogowe producenta Parador to gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodności w atrakcyjnej cenie. Dąb szary bazalt, deska typu wiejski dom 1-rzędowa to produkt, który wyróżnia się estetyką, wytrzymałością oraz łatwością utrzymania czystości. Panele świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, dzięki odpowiednio wysokiej klasie ścieralności. Dlatego są w stanie zachować swoje walory estetyczne przez długi czas.

Panele podłogowe Dąb szary bazalt, deska typu wiejski dom 1-rzędowa to gwarancja szybkiego montażu i demontażu. Dzięki systemowi łączenia, wcale nie trzeba być wybitnym fachowcem – z łatwością ułożysz panele samodzielnie.

Dąb szary bazalt, deska typu wiejski dom 1-rzędowa wyróżnia się ciekawą kolorystyką oraz eleganckim wykończeniem. Świetnie nadają się do każdego pomieszczenia, dodając wnętrzom stylowości i podkreślając ich wyjątkowy charakter.

Panele podłogowe tego producenta to doskonała alternatywa podłóg drewnianych. Dzięki większej odporności na zarysowania, wyróżniają się długim okresem użytkowania. Doskonale sprawdzają się pod ogrzewanie podłogowe, gwarantując jeszcze większą przyjemność podczas chodzenia bosą stopą. Produkt został objęty 25-letnią gwarancją producenta, dlatego nic nie ryzykujesz.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości paneli podłogowych, Dąb szary bazalt, deska typu wiejski dom 1-rzędowa spełni Twoje oczekiwania.

Już teraz zamów je w sklepie todom.pl, aby skorzystać z darmowego transportu. Zamówione produkty otrzymasz najpóźniej w ciągu 10 dni pod wskazany adres. Kupując panele podłogowe Dąb szary bazalt, deska typu wiejski dom 1-rzędowa możesz skorzystać z precyzyjnego i fachowego pomiaru oraz montażu. Dzięki temu będziesz mieć pewność profesjonalnie położonej podłogi, która stanie się ozdobą każdego pomieszczenia.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów