Bambus skręcany Sand

Kopp

Cena

178,20 zł/m2 8% VAT
202,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

Dostępne wymiary desek:

1850x137x14 mm- Pióro- wpust
1850x130x14 mm- Klik System
Struktura powierzchni:
Lekko szczotkowana
Wykończenie powierzchni:
Wosk twardy olejowany
Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Klik system dopłata 10 zł netto/m2

Informacje dodatkowe

Bambus wyróżnia się niezwykłymi właściwościami, które sprawiają, że podłogi bambusowe stanowią przedmiot pożądania. Taka właśnie jest podłoga Bambus skręcany Sand Producent Kopp gwarantuje jej niezawodną trwałość oraz wytrzymałość. Wyróżnia się wysoką odpornością na zarysowania oraz inne uszkodzenia.

Podłogi bambusowe Kopp to niezwykłe walory estetyczne. Produkt świetnie wpisze się w aranżację klasyczną oraz nowoczesną. Ciekawy odcień oraz oryginalne ułożenie słojów sprawią, że podłoga zachwyci każdego oraz podkreśli charakter pomieszczenia.

Podłoga bambusowa, z uwagi na wykorzystany do jej produkcji surowiec, pozytywnie wpływa na mikroklimat w pomieszczeniu. Dzięki właściwościom oddawania i pochłaniania wilgoci, zapewnia korzystne dla zdrowia powietrze. Ponadto doskonale tłumi dźwięki i jest świetnym izolatorem termicznym – zmniejsza hałas oraz straty ciepła.

Bambus skręcany Sand to najlepsze odzwierciedlenie naturalnego piękna. Nadają każdemu pomieszczeniu elegancji i podkreślają jego stylowość.

Zamawiając podłogę bambusową już teraz, możesz skorzystać z nieodpłatnego transportu. By mieć pewność zakupu wystarczającej ilości desek bambusowych, możesz skorzystać z nieodpłatnych konsultacji oraz pomiarów i wyceny. Zamówione produkty dostarczamy w krótkim czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z usług montażu, zyskując pewność najwyższej jakości usług w tym zakresie.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów