Arte- Versailles biały olejowany UF1248

Quick-Step

Cena

158,00 zł/m2 8% VAT
179,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Versailles biały olejowany to linia podłóg z kolekcji Arte. Laminowane płytki o dużej powierzchni, które zaopatrzono w subtelne rowki w kształcie litery V.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Arte
Kod UF1248
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 624 x 624 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakwanie 1,5575 m2
Montaż na ogrzewanie podłogowe Tak

Informacje dodatkowe

Versailles biały olejowany to uniwersalny wygląd, a z drugiej strony oryginalna prezencja. Połączenie uroku jak i trwałości podłóg, które faktycznie zostały wykonane z prawdziwych kafli. Podłoga przynosząca nie tylko wspaniały efekt wizualny, ale i gwarantująca swobodne jej użytkowanie nawet przez długi czas, bez uszczerbku na jakości i oryginalnym wydaniu.

Versailles biały olejowany to płytki bardzo łatwe w montażu i układanie tych podłóg staje się czystą przyjemnością. Nie sprawia trudności dotarcie nawet do najmniejszych zakamarków. Sprawdzają się w każdego rodzaju pomieszczeniach, w których ich właściciel chce nadać niepowtarzalnego wyglądu podłodze. Zyskać na klimatycznym wnętrzu o wyjątkowym wydaniu. Świetne połączenie korzyści użytkowych, trwałości laminatu, który jest znacznie odporniejszy niż zwykłe podłogi i ciekawego wzoru.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów