Arte – Marmur carrara UF1400

Quick-Step

Cena

158,00 zł/m2 8% VAT
179,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Marmur carrara Laminat – UF1400 są to przede wszystkim piękne duże płytki podłogowe o bardzo ciekawym, eleganckim wyglądzie przypominającym prawdziwy marmur tym bardziej ze względu na znajdujące się na ich powierzchni delikatne rowki mające kształt litery V.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Arte
Kod UF1400
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Forma 624 x 624 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1,5575 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Atutem tak wspaniałego wyrobu, jakim jest Marmur carrara Laminat – UF1400 jest taki istotna w codziennym życiu odporność na wszelkie możliwości powstania śladów ścierania jak również uciążliwe i nieusuwalne zarysowania. Na podłodze tego typu producent wykonał liczne badania, aby zapewnić nabywcom materiał na podłogę, który spełni ich najmniejsze oczekiwania. Oprócz estetyczności i idealnego wyglądu płytki posiadają ochronę na wpływ temperatur, dzięki czemu można stosować je także w połączniu z ogrzewaniem podłogowym.

Marmur carrara Laminat – UF1400 posiada gwarancję producenta nie tylko na ścieralność, ale także na uszkodzenia wywoływane zachlapaniem. Dzięki takiej gwarancji mamy pewność, że produkt jest naprawdę spełniający wszelkie wymagania i nie rozczaruje nas po upływie kilku lat.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów