Arte – Kafle ciemne skórzane UF1402

Quick-Step

Cena

158,00 zł/m2 8% VAT
179,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Kafle ciemne skórzane to duże płytki podłogowe laminowane, pochodzące z kolekcji podłóg Arte. Niepowtarzalne wydanie podłóg o charakterystycznym skórzanym, ciemnym wzorze. Duże płytki opatrzone delikatnym rowkiem w kształcie litery V.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producet Quick-Step
Kolekcja Arte
Kod UF1402
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 624 x 624 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1,5575
Montaż na ogrzewanie podłogowe Tak

Informacje dodatkowe

Kafle ciemne skórzane pozwalają na wykonanie podłogi, która faktycznie sprawia wrażenie prawdziwych kafli pieczołowicie ułożonych na wybranej powierzchni. Faktura przywodząca na myśl strukturę delikatnej skóry. Nieco elegancji, nutka luksusu, którą można w ten sposób wprowadzić do każdego wnętrza, nadając mu niepowtarzalnego wymiaru. Każde pomieszczenie zyskuje na klimacie i cieple, którego wcześniej było mu brak

Kafle ciemne skórzane to pełna wygoda w tworzeniu takiej podłogi. Bardzo prosty system montażu, nie sprawiający trudności z układaniem tych płytek nawet w najmniejszych zakamarkach. Do tego trwały laminat, dzięki któremu eksploatacja podłogi nawet przez długie lata nie wpływa na nią niekorzystnie. Klasyczne podłogi w nieco odmiennym wydaniu, które przyciągną wzrok, a wnętrzu dodadzą tego czegoś.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów