Zaufanie

Nasz salon został otwarty całkiem niedawno, 22 marca 2014 roku. Stosunkowo działamy bardzo krótko, ale mamy ponad pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu takiego salonu.

Nasza ekipa trzyma się razem przez cały ten czas, wszyscy nasi sprzedawcy oraz montażyści. Dzięki naszemu zaangażowaniu i ogromnemu zapałowi do pracy świetnie sobie radzimy na tak wymagającym rynku. Odwiedza nas liczna rzesza klientów oraz projektantów. Wielu  nam już zaufało. Największym szacunkiem darzą nas właśnie projektanci i dekoratorzy wnętrz. Są zachwyceni naszym salonem i często korzystają z naszych usług. Polecają nasz salon swoim klientom oraz specjalistom z branży.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy kilkanaście oryginalnych i ciekawych zleceń od najbardziej wymagających projektantów. Z jednej strony te projekty są bardzo proste, wręcz minimalistyczne a z drugiej bardzo wymagające i abstrakcyjne. Nasza załoga i współpracujący z nami projektanci kochają właśnie takie projekty, pełne wyzwań i pracy. Nieszablonowość i solidność to właśnie my, więc

Zaufaj nam i Ty.

Wkrótce pochwalimy się nowymi realizacjami na naszej stronie w dziale realizacji.