Zachwycające podłogi Chalet

„Deska drewniana stworzona specjalnie dla Ciebie”

Deski podłogowe z serii BOEN Chalet i Cheletino są szersze i dłuższe aniżeli większość desek występujących na rynku. Ekskluzywna 20 mm wielowarstwowa podłoga Chalet o imponującej szerokości i długości jest zawsze przygotowana pod konkretny projekt pomieszczenia

Deska w serii Chalet jest dostępna w pięciu szerokościach: 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm i 395 mm oraz w różnych długościach, od 2 do 4 metrów. Pojedyncze zamówienie będzie składać się z desek o kilku szerokościach i długościach. Deski w serii BOEN Chaletino mają długość 2,75 m i szerokość 30 cm.

1. Niepowtarzalny wygląd

Nowoczesny proces olejowania – „NaturalPlus”, sprawia iż podłogi serii Chalet i Chaletino są gotowe do użytku zaraz po zamontowaniu. Podłogi pokryte olejem naturalnym to znany od wieków, obecnie przeżywający renesans sposób trwałej ochrony drewnianej powierzchni przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki wyjątkowym właściwościom naturalnych olejów oksydacyjnych, pokryte nimi deski są lepiej zabezpieczone, regulują mikroklimat we wnętrzu, są naturalnie ciepłe i miłe w dotyku, a dzięki łatwo wyczuwalnej strukturze drewna podłoga nie jest śliska. Drewniane podłogi zabezpieczone olejem wyglądają naturalnie, a ich struktura oraz usłojenie jest wyraźnie widoczne.

2. Indywidualny projekt

W celu realizacji zamówienia na podłogi z serii Chalet potrzebny jest nam:
plan pomieszczenia z wymiarami wraz z zaznaczonymi oknami i drzwiami a także kierunkiem w którym deski będą położone. wybór deski a także adres dostawy i kontakt do osoby zamawiającej z numerem telefonu Następnie Klient otrzymuje dokładny rysunek przedstawiający rozmieszczenie desek w pokoju oraz wykaz ilości metrów bieżących dla każdej deski.

Potwierdzone zamówienie jest następnie produkowane i pakowane na palety. Stosunkowo duża długość desek może wymagać specjalnych warunków transportu oraz załadunku/rozładunku.

3. Szczególny Certyfikat i wyjątkowy Pakiet Powitalny

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup podłogi z kolekcji Chalet lub Chaletino otrzyma od firmy Boen Szczególny Certyfikat, świadczący o niepowtarzalności wybranej przez klienta podłogi oraz dodatkowo otrzyma również wyjątkowy Pakiet Powitalny, w którego skład wchodzi zestaw środków do pielęgnacji i konserwacji podłóg olejowanych kolekcji Chalet i Chaletino.

4. Wyjątkowy design dla Twojego wnętrza

Niepowtarzalny wygląd, imponujące wymiary, subtelne wykończenie podłóg kolekcji Chalet i Chaletino – dzięki tym cechom Twoja podłoga może mieć wyjątkowy design, który podkreśli każde wnętrze. Podłogi te idealnie trafiają w gusta osób, które są znudzone tradycyjną ofertą podłóg, które chcą się wyróżniać.

To podłogi drewniane, dla osób, których interesują nowe trendy, to podłogi, które przez cały czas jednak pozostają przyjazne, ciepłe w dotyku, niby klasyczne a jednak nowoczesne!

Deski dostępne w naszym salonie todom.pl.