Jodełka francuska

Zapomniany relikt PRL? Już nie. Teraz jest to trend powracający do łask. Pamiętacie podłogi w starych domach? Podłogi ułożone w jodełkę, ukazujące umiejętności parkieciarza? Jeśli tak, to wiedźcie, że jest to stary, lecz nowy trend w układaniu podłogi drewnianej, który powraca jak bumerang. W tym roku jodłą francuska przeżywa swoją drugą młodość!

Idea jodły francuskiej to pomysł na oryginalny wygląd i wspaniała przygoda dla wielbicieli ciekawych trendów Vintage oraz Glamour. Już, nawet Designerzy, którzy projektują nowoczesne wnętrza coraz częściej sięgają po rozwiązania z poprzednich dekad, aby dodać wnętrzu odrobinę smaku z tamtych czasów.

W ostatnim czasie w naszym salonie zauważyliśmy wzrost zamówień na podłogę układaną w jodłę francuską, co potwierdza nasze przekonania, co do tego trendu. Klienci przeważnie wybierają klepki o niewielkiej ilości słojów i stonowanej kolorystyce. Najczęściej jest to Dąb.

Wychodząc naprzeciw panującej modzie, firma todom.pl sukcesywnie zwiększa swoje kolekcje o coraz to nowsze, lepsze i ekskluzywne parkiety mogące być ułożone w jodełkę.

Posiadamy w swojej ofercie wiele wzorów, gatunków oraz firm produkujących ten właśnie rodzaj podłogi.

Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu todom.pl i zapoznania się z naszą najnowszą ofertą.