Spotkanie z projektantami i warsztaty sushi

Czwartek w naszym salonie był wyjątkowy, dlatego że odbyło się w nim drugie z cyklu spotkanie z projektantami. Poza częścią produktową odbyły się warsztaty sushi.

W spotkaniu udział wzięło ponad 20 architektów projektantów z Radomia i okolic. Spotkanie to było poświęcone firmie Baltic Wood oraz Pergo.

Nasz salon jako jeden z nielicznych punktów sprzedaży podłogi drewnianej Baltic Wood, należy do elitarnego grona Premium Store™.

Co to oznacza ?

Niewyobrażalnie duży wybór podłóg drewnianych tego producenta i to właśnie spowodowało, że przewodnim tematem spotkania była właśnie prezentacja produktów Baltic Wood.

Projektanci mogli zobaczyć na własne oczy pełną gamę produktów firmy Baltic Wood. Wielu z nich wyrażało pozytywne opinie na ich temat oraz już podczas prezentacji myśleli do jakich pomieszczeń i projektów mogliby użyć tych podłóg.

Kolejnym punktem spotkania była prezentacja firmy Pergo, która specjalizuje się w produkcji paneli. Przedstawiciel skupił się w szczególności na jakości i odporności tych produktów. Testy potwierdziły jego słowa. Uczestnicy spotkania byli zdumieni.

Ostatnim punktem spotkania były ” Warsztaty Sushi” podczas których wszyscy obecni zaznajomili się z tradycją i kulturą japońską, a co najważniejsze każdy własnoręcznie przygotował sushi.

Spotkanie zakończyło się w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy wyrazili chęć odwiedzenia naszego salonu przy najbliższej okazji.