Rozszerzyliśmy ofertę paneli Krono Original

Nasz salon stale poszerza swoją ofertę. W tym tygodniu pojawiły się u nas nowe dekory paneli firmy Krono Orginal. Wszystkie te dekory łączą się w aż 15 kolekcji.

Krono Original to marka, której początki sięgają lat 80-tych ubiegłego stulecia. Wtedy to zaprezentowane zostały pierwsze innowacyjne panele podłogowe. Dziś firma Kronoflooring – spółka córka Kronospan Lampertswalde jest jednym z najbardziej uznanych na świecie producentów paneli podłogowych, jak również ściennych i sufitowych.

Unikalne wzornictwo, niezwykle wysoka jakość wszystkich oferowanych produktów oraz innowacyjne rozwiązania montażowe wyznaczają dla Kronoflooring pozycję lidera rynku. Panele linii Krono Original i innych znane są dziś w ponad osiemdziesięciu krajach świata i cieszą się bardzo wysokim uznaniem klientów oraz ekspertów w zakresie designu i wykańczania wnętrz. Firma stawia na nieustanny rozwój – zarówno w zakresie technologii tworzenia paneli, jak i nowych wzorów, które doskonale dopełnią wystroju każdego wnętrza.

Panele marki Krono Original powstają dziś przede wszystkim w Mielcu, w fabryce z największą i najbardziej nowoczesną na świecie linią do produkcji płyt MDF. Kronoflooring Mielec był wielokrotnie wyróżniany na polskim i międzynarodowym rynku, uzyskując m.in. nagrodę Quality International 2007 za najwyższą jakość produktów i działania projakościowe na polu zarządzania firmą. To wszystko daje Klientowi gwarancję satysfakcji z zakupu każdego oferowanego przez markę Krono Original panelu podłogowego i nie tylko.

Oferta marki Krono Original jest niezwykle szeroka i sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Najważniejszymi liniami oferowanych produktów są m.in.:

Grand Vintage Next Gen – bardzo szerokie i długie deski, wyglądające identycznie, jak naturalny parkiet o precyzyjnej jakości zadruku klasy HD oraz wyjątkowym wzornictwie. Wysoka klasa ścieralności AC4 pozwala je stosować w pomieszczeniach domowych o dużym oraz biurowych o średnim natężeniu ruchu. 30 lat gwarancji.

Supreme – w dwóch liniach – Classic oraz Vintage. Niezwykle wytrzymałe na ścieranie, czy wilgoć – klasa AC5, 10mm grubości. Klasyczne wzory oraz najwyższa odporność na eksploatację – także w przestrzeniach biurowych o dużym natężeniu ruchu.

Vintage – panele wyglądem przypominające autentyczne deski o klasycznym wzornictwie. Dostępne w wersji wąskiej (narrow) oraz klasycznej. Klasa AC 4. Idealnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze.

Stone Impression – podłoga laminowana, która wyglądem przypomina kamienne kafle. Efekt autentyczności wzmocniony został przez fugi w kształcie litery U. Z powodzeniem zastąpi zimną, kamienną podłogę, gwarantując podobny efekt estetyczny. Łatwy montaż zagwarantowany przez duży rozmiar paneli.

Sublime – linia paneli o naturalnym, rustykalnym wyglądzie desek, uzyskanym dzięki czterostronnym frezom, podkreślającym każdy z nich. Podłoga jest łatwa w montażu i utrzymaniu, a jednocześnie daje autentyczny efekt drewnianej. Gwarancja 25 lat, klasa AC 4.

Nowe dekory należą do kolekcji które zostały wymienione poniżej:

Supreme Vario

Supreme Classic

Vintage Narrow

Vintage Classic

Stone Impression Classic

Sublime Vario

Sublime Classic

Super Natural Classic

Variostep Prestige

Variostep Narrow

Variostep Classic

Castello Classic

Kronofix Classic

Kronofix Family

Każdego roku firma oferuje nowe wzory swoich paneli, a ilość dostępnych rozmiarów i zdobień pozwala każdemu wybrać idealną podłogę dla siebie.