Relacja z konferencji dla projektantów

Dobiegła końca konferencja poświęcona projektowaniu wnętrz oraz prowadzeniu biznesu zorganizowana przez salon todom.pl Konferencja odbyła się 16 maja 2014 i była pierwszą z cyklu takich spotkań z projektantami.

W spotkaniu udział wzięło ponad 20 architektów projektantów z Radomia i okolic. Gościem specjalnym była Alicja Moszyńska prowadząca doradztwo biznesowe dla firm: budowanie marki, marketing, negocjacje. Pani Alicja specjalizuje się w edukacji ludzi biznesu w obszarze przywództwa, komunikacji, autoprezentacji. Mówca motywacyjny i inspirator, dodatkowo jest mentorem w zakresie wsparcia psychologicznego w odkrywaniu potencjału osobowościowego i właściwego wyboru ścieżki kariery zawodowej dla kobiet biznesu.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jej dwóch wykładach pod tytułem: „Budowanie marki osobistej architekta- Komunikacja interpersonalna „ oraz „Zarządzanie relacjami z klientem i negocjacje”.

Dodatkowymi partnerami tejże konferencji były firmy: Asilo, Parador i Boen, którzy przedstawili prezentacje swoich innowacyjnych produktów.

Zarówno uczestnicy, jak i prelegenci z firmy Asilo, Parador i Boen docenili kameralny charakter konferencji, który sprzyja dyskusji i pozwala na szczegółowe konsultacje. Taka formuła to też szansa na nawiązanie ważnych kontaktów biznesowych, które są pomocne na każdym etapie pracy projektanta wnętrz. Jak podkreśla Marcin Wydra, właściciel firmy todom.pl, projektanci to bardzo ważny element salonu. To właśnie dzięki projektantom, którzy wykorzystują nasze materiały w swoich projektach, firma todom.pl dokłada swoją cegiełkę do kreowania nowych trendów w polskiej architekturze.

Kontakt dla architektów i projektantów,  zainteresowanych spotkaniem organizowanym przez firmę todom.pl : salon@todom.pl