Quick-Step w naszym salonie !

Długo oczekiwany produkt już w naszym salonie. Panele belgijskiego producenta klasy premium już dostępne.

Quick-Step to podłogi laminowane które zna cały świat.

Produkcja tej podłogi laminowanej odbywa się w Belgi. Marka należy do spółki UNILIN która została założona w 1960 roku ale to rok 1990 był przełomowy dla spółki, ponieważ pod marką Quick-Step zaczęła zdobywać rynek paneli laminowanych. UNILIN była pierwszą firmą, która rozpoczęła sprzedaż podłóg laminowanych na rynku belgijskim i dzięki Quick-Step spółka staje się pierwszym producentem podłóg laminowanych, który wszedł na rynek z własną marką.

Panele podłogowe Quick-Step to gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodności w atrakcyjnej cenie. Produkty te wyróżniają się estetyką, wytrzymałością oraz łatwością utrzymania czystości. Panele świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o średnim oraz wysokim natężeniu ruchu, dzięki odpowiednio wysokiej klasie ścieralności. Dlatego są w stanie zachować swoje walory estetyczne przez długi czas.

Panele podłogowe tego producenta to doskonała alternatywa podłóg drewnianych. Dzięki większej odporności na zarysowania, wyróżniają się długim okresem użytkowania. Doskonale sprawdzają się pod ogrzewanie podłogowe, gwarantując jeszcze większą przyjemność podczas chodzenia bosą stopą. Produkt zostały objęte bardzo długimi okresami gwarancji w zależności od kolekcji.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości paneli podłogowych, Quick-Step spełni Twoje oczekiwania.

Galeria: