Prestiżowe wyróżnienie

Nasz salon todom.pl jako jeden z nielicznych w Polsce został wyróżniony przez firmę BalticWood, producenta podłóg drewnianych. Dzięki naszemu doświadczaniu i nienagannej współpracy z firmą BalticWood zostaliśmy zaproszeni do elitarnego grona Premium Store™.

 Projekt  jest nową formą dotarcia do szerokiego grona Konsumentów o wysokich i najwyższych wymaganiach w zakresie estetyki, jakości i cech funkcjonalnych podłóg drewnianych.

 BalticWood Premium Store™ jest grupą starannie wyselekcjonowanych salonów sprzedaży  zlokalizowanych w głównych miastach Polski. Sklepy pod patronatem  Premium Store™ są wyposażone  w unikatowe ekspozycje podłóg.

 W naszym salonie już pojawiły się pierwsze ekspozycje dotychczas niespotykanych nigdzie indziej podłóg.

 

 Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, za utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta, doradztwa, dostaw oraz montażu. Dodatkowym argumentem dzięki któremu zostaliśmy tak prestiżowo wyróżnieni są nasze autoryzowane grupy montażowe, które swoją prace wykonują perfekcyjnie.

 Wszystkie argumenty jednoznacznie potwierdzają to że salon todom.pl jest w ścisłej czołówce salonów branżowych w Polsce.