Pełna Ekspozycja Boen

Jako nieliczny salon w Polsce posiadamy pełną ekspozycję produktów firmy Boen. To u nas znajdziesz swoją wyśniona podłogę,

Nasz salon todom.pl jest jednym z liderów branży podłóg drewnianych. Posiadamy ogromny ich wybór, stale zwiększając swój asortyment.

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie zostaliśmy wyróżnieni przez firmę BOEN, której  produkty sprzedawane są w ponad 40 krajach, na czterech kontynentach.

W podziękowaniu za utrzymywanie najwyższego standardu obsługi otrzymaliśmy wyjątkowe wyróżnienie w postaci ekspozycji PREMIUM- jako nieliczni w Polsce posiadamy pełną gamę produktów tej firmy. Ponadto posiadamy odpowiednie środki czyszczące i konserwujące przeznaczone do podłóg drewnianych rekomendowane przez firmę BOEN.

O firmie Boen

Boen to jeden z największych i najbardziej znanych na całym świecie producentów podłóg drewnianych, wykonanych w stu procentach z naturalnego drewna. To skandynawska jakość w nowoczesnym wydaniu.

Korzenie firmy sięgają XVII wieku, kiedy to w Norwegii powstały pierwsze dwa tartaki do niej należące. Dziś Boen to perfekcyjnie wykonane, innowacyjne drewniane podłogi o niepowtarzalnej trwałości i estetyce znane w całej Europie, USA, w Chinach, czy w Ameryce Południowej.

Norweska firma przy produkcji drewnianych podłóg stawia przede wszystkim na bezkompromisową jakość oraz ekologię. Drewno pozyskiwane jest zgodnie ze standardami FSC -pochodzi ono z racjonalnie eksploatowanych zasobów naturalnych, bez szkody dla środowiska naturalnego. Firmie przyznano także niemieckie Der Blaue Engel świadczące o procesie produkcji wolnym od emisji zbędnych pyłów i gazów do atmosfery.

Technologia produkcji drewnianych podłóg Boen łączy w sobie tradycyjne podejście do drewna i jego obróbki z nowoczesnymi metodami i innowacjami. Firma duże uznanie zyskuje nie tylko za produkcję drewnianych podłóg dla domów, ale także obiektów sportowych. Odkrywcze technologie ConneXProcess i Boflex są powszechnie stosowane na najlepszych halach treningowych na świecie.
Kluczową i najważniejszą gamę produktów oferowanych przez Boen stanowią drewniane podłogi do zastosowań domowych. Przystosowane są one do każdych warunków klimatycznych, czego potwierdzeniem jest zadowolenie klientów tak w upalnej i suchej Kalifornii, jak i w wilgotnym Hong Kongu.

Deska podłogowa od Boen wykonywana jest z trzech warstw najwyższej klasy drewna, połączonych ze sobą tak, by jakiekolwiek ruchy, czy też proces kurczenia się drewna były zredukowane do zera. Wierzchnia warstwa pokryta jest lakierem lub też olejem, przez co jest gotowa do układania i natychmiastowego użytkowania.

Boen zapewnia niezwykle szeroki wybór wzorów oraz opcji kolorystycznych oferowanych przez siebie desek podłogowych.