Panele Ścienne 3D – innowacyjne kreowanie wewnętrznej architektury

Zapraszamy do naszego salonu w celu zapoznania się z naszym nowym produktem firmy ZD Design. Pragniemy zaprezentować Państwu innowacyjne , ekologiczne oraz szczególnie wytrzymałe panele ścienne 3D wykonane z na bazie naturalnego gipsu. Takiego produktu w naszym salonie jeszcze nie było.

Panele ścienne 3D pozwalają na stworzenie w pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu i nadania mu oryginalnego charakteru. Z łatwością uda się Państwu wykreować efektywnie wyglądające wnętrza domów, mieszkań i biur. Niepowtarzalne wzory oraz możliwość pomalowania na dowolny kolor to kolejne plusy tego rozwiązania.

Panele ścienne 3D posiadają również wyjątkowe właściwości polegające na tym, że wchłaniają nadmiar wilgoci z pomieszczenia, oddając suche w upalne dni, tworząc optymalny mikroklimat. Oferowane przez nas panele są niepalne oraz spełniają normy bezpieczeństwa.

Dzięki zastosowaniu granulatu z lawy wulkanicznej panele posiadają te szczególne właściwości izolacji cieplnej i dźwiękowej. Panele są  również chemicznie obojętne, niepalne, niehigroskopijne oraz są pochodzenia naturalnego.