Otwieramy z klasą i fantazją… czyli szeroka oferta salonu todom.pl

Klamki są niezbędnym elementem drzwi, lecz poza ich praktycznym zastosowaniem spełniają również rolę dekoracyjną. Odpowiednio dobrana klamka może wzbogacić i podkreślić wystrój każdego wnętrza. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz klamkę najlepiej pasującą do Twoich drzwi.

Obecnie na rynku istnieje szeroki wybór klamek. W ofertach znajdziemy klamki standardowe lub nietypowe, lakierowane proszkowo lub powlekane tworzywem, plastikowe lub aluminiowe, mosiężne lub niklowane. Wbrew pozorom na klamce ciąży spora odpowiedzialność. Jej zadaniem jest przecież umożliwiać nam wejście do domu, jak również pełnić istotną funkcję dekoracyjną.

Dobrze dobrana klamka może w niezwykle prosty sposób odmienić nasze drzwi. Dzięki ciekawie dopasowanej klamce nasze drzwi uzyskają nutkę klasycyzmu, nowoczesności lub romantyzmu. Przy wyborze klamki nie można jednak kierować się zupełną dowolnością. Powinna pasować do drzwi i nawiązywać do ogólnej stylistyki domu.

Nasz salon wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów i w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór klamek. Każdy kto odwiedzi nas na pewno znajdzie odpowiednie klamki do swoich drzwi.

W ofercie posiadamy klamki firm takich jak Domino, Gamet, Tupai, Convex, Verdi, Infinitiy Line i trzeba przyznać, że naprawdę jest w czym wybierać.

Otwórz się na luksus i sprawdź nasz salon todom.pl.

Nowości z ostatniej chwili od firmy Domino.