Nowy dostawca podłogi drewnianej

W związku z dynamicznym rozwojem firmy podejmujemy współprace z kolejnymi dostawcami. Tym razem zaprosiliśmy w nasze szeregi firmę Złoty Sęk.

Złoty Sęk jest firmą produkcyjną podłogi drewniane. Swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1983 rozwijając nowe technologie oraz tworząc najwyższe standardy jakości przy produkcji desek. Siedziba firmy mieści się w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej w malowniczej miejscowości Czarna Białostocka niedaleko Białegostoku.  Firma posiada 100 % polski kapitał oraz zatrudnia około 60 pracowników wspierając lokalny biznes.

Firma Złoty Sęk oferuje nam deski warstwowo klejone.

Produkty oferowane przez firmę są solidne i trwałe oraz o niezwykłym wyglądzie. Producent posiada bogaty asortyment desek a także wiele możliwości ich wykończeń.

Produkt który trzeba wyróżnić w tym artykule to deski z kolekcji Quercus Long. Są to deski wykonana całkowicie z naturalnego surowca które zapewniają doskonałą izolacje termiczną a dodatkowo są odporne na odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Deska Quercus Long składa się z dwóch warstw drewna naturalnego. Warstwa dolna zbudowana jest z wysokiej jakości sklejki brzozowej, natomiast licową tworzy szlachetne drewno dębowe.

Cechą szczególną kolekcji Quercus Long jest długość desek.

Producent pozwala nam na zamówienie desek o długości od 3m do 6m a na specjalne zamówienie produkt może być jeszcze dłuższy.

Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu todom.pl w celu zapoznania się z ofertą.

Galeria zdjęć: