Nowość! Okna MS w naszym salonie !

Już wkrótce w naszym salonie pojawią się okna renomowanej firmy M&S.

MS więcej niż OKNA jest jednym z liderów wśród polskich producentów okien i drzwi jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku. Firma powstała w 1991 roku, a od 1993 roku produkuje okna. Samodzielna spółka zmieniła się w grupę zrzeszającą 3 wyspecjalizowane firmy ze 100% polskim kapitałem.

M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o.

Zatrudnia ponad 200 pracowników i zajmuje się przede wszystkim produkcją okien PCV, które stanowią główny udział w obrotach Grupy MS.
Firma produkuje okna PC V w 70% na rynek polski. 30% obrotów Spółki przypada na eksport do Niemiec, Skandynawii, Holandii, Włoch, Hiszpanii oraz Kanady. W ostatnich latach firma pracowała nad zwiększeniem możliwości eksportowych. Stworzono produkty dedykowane na rynki eksportowe oraz narzędzia logistyczne. Dzisiaj dysponują potencjałem do obsługi klientów zagranicznych, a podstawowym celem Spółki jest wzrost obrotów w eksporcie do krajów UE.

 

Firma posiada własne unikalne rozwiązania technologiczne chronione patentami np. kompozytowe wzmocnienia termiczne dedykowane dla systemu 73 mm oraz najnowsze wzmocnienia SteelPUR® do systemu 92 mm.
Ważnym elementem w strukturze produkcyjnej Grupy MS jest własna produkcja szyb zespolonych oparta o najnowsze technologie termiczne, realizowana na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Dzięki temu standardem w oknach PCV produkowanych w Fabryce jest superenergooszczędna szyba dwukomorowa SUPERtermo® o Ug=0.5 W/m² K.

Firma posiada także linie do oklejania profili okiennych PCV foliami dekoracyjnymi. Dzisiaj stosujemy ok. 30 różnych folii drewnopodobnych, jednobarwnych ze strukturą oraz specjalnych np. szczotkowane aluminium.

20-sto letnie doświadczenie w produkcji okien PCV pozwala nam oferować najbardziej zaawansowane konstrukcje okienne typu Patio PSK czy HST, a dzięki stosowanej technologii wklejania szyb, okna o dużych gabarytach.

 

Produkujemy także cały program drzwi tarasowych na ciepłych niskich progach aluminiowych oraz ciężkie drzwi wejściowe w całej gamie konstrukcji i wypełnień.

 

Firma posiada silną kadrę inżynierską i jest w stanie w krótkim czasie opracować specjalne rozwiązania okienne dla nowych klientów. W branży uznawani są za jednego z najbardziej innowacyjnych producentów na rynku.

Wkrótce w naszym salonie todom.pl.