Nowość. Minimalistyczny akcent – drzwi ARCO Alu

Przełamywanie schematów w aranżacji Wnętrz to zaskakujące połączenia niespotykanych dotąd materiałów. Podążając tym tokiem myślenia oraz dynamicznie zmieniającymi się gustami klientów firma POL-SKONE wprowadziła do swojej oferty nową kolekcję drzwi ARCO Alu.

Modele charakteryzują się minimalistycznym designem i niebanalnym połączeniem naturalnej kolorystyki drewna z elegancją aluminiowych wstawek.

Wzornictwo i technologia XXI wieku daję nam możliwość połączenia  naturalnego piękna drewna z stylowym lekkim stopem metalu. Aluminium dodaje nowoczesnego i przytulnego charakteru wnętrz zaprojektowanych w nowoczesnym minimalistycznym stylu. Prostota wzornictwa wzbogacona geometrycznymi szkleniami doskonale łączy się z aluminiowo- drewnianym wydaniem nowoczesnej elegancji. Dekoracyjne listwy drzwi Arco Alu doskonale prezentuję się z połączeniem bieli, jak i modnych szarości i czerni.

Nieszablonowe Drzwi Arco Alu wykonane są w systemie przylgowym. W całej kolekcji znajduję się 8 modeli, z czego dwa pełne i sześć  z rożnymi opcjami przeszkleń. Dzięki przeszkleniom mamy możliwość regulowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Modele W2D i W3D idealnie nadadzą się do małych pomieszczeń, gdyż dzięki dużemu przeszkleniu rozjaśnia cały pokój  sprawiając wrażenie większego pomieszczenia. Modele z tej kolekcji występują w bogatej kolorystyce, więc każdy może znaleźć odpowiednie skrzydło dla siebie.. Wszystkie drzwi ARCO Alu oparte są na konstrukcji z ramiaku MDF, a w standardzie wyposażone są w zamek jednopunktowy, wypuszczany na klucz i wkładkę lub blokady łazienkowe w przypadku drzwi do toalet.