Nowe drzwi Jagras

W związku ze stałym zainteresowaniem klientów naszym salonem oraz pozytywnymi opiniami stale zwiększamy naszą ofertę aby taki stan utrzymać. W tym tygodniu w naszym salonie pojawiły się nowe drzwi firmy Jagras.

Firma Jagras istnieje od 1990 roku. Od samego początku ich działalności kładą nacisk na najwyższą jakość oferowanych wyrobów i profesjonalną obsługę klientów.

Specjalizują się w produkcji drzwi wewnętrznych na rdzeniu sosnowym, klejonym warstwami w naturalnych okleinach krajowych: dąb, buk, klon, brzoza, sosna, olcha oraz importowanych takich jak: mahoń, orzech, czereśnia, teak, palisander.

To wszystko sprawia, iż ich wyroby funkcjonują niezawodnie i długo, stanowiąc prawdziwą i niepowtarzalną ozdobę pięknych wnętrz i obiektów.

Ich klientami są firmy, instytucje państwowe, jak i również osoby prywatne. Poprzez ciągłe doskonalenie i rozwój starają się dostosować do potrzeb  klientów, którzy są dla nich podstawowym priorytetem.

Ceny drzwi fornirowanych lub lakierowanych zaczynają się już od 861 zł.

Salon todom.pl przy współpracy z firmą Jagras oferuje doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie, absolutnie dbając o zadowolenie klienta.

Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu.

Galeria: