Kaindl Wood Premium – podłoga fornirowana dla indywidualistów.

Nowa kolekcja paneli laminowanych firmy Kaindl wprowadza do swojej oferty coś całkowicie innowacyjnego i charakterystycznego tylko dla podłóg drewnianych.

Kaindl połączył naturalne piękno drewna z technologią i zaletami podłogi laminowanej.

Kaind Wood Premium jest podłoga fornirowaną z cienką warstwą prawdziwego drewna, co odróżnia ją od laminatów, które wykorzystują wydruki imitujące drewno. Dzięki Wood Premium widzisz i odczuwasz prawdziwe drewno.

Wszystkie podłogi z kolekcji Wood Premium mają wierzchnią warstwę z prawdziwego drewna i oto sekret dlaczego te podłogi wyglądają jak lite drewno. Tak jak w naturze, tak na podłodze Wood Premium nie znajdziesz dwóch identycznych desek a w dodatku drewno jest także ciepłe w dotyku.

Podłoga Kaindla Wood Premium jest nie tylko wytrzymała, ale także ekstremalnie odporna na uderzenia. Każda deska jest bardzo mocna dzięki ultra-wytrzymałej płycie HDF (High Density Fibreboard). To czyni nasze podłogi bardziej odpornymi na uderzenia niż lite lub warstwowe drewno z grubszą warstwą wierzchnią.

Kolekcja Wood Premium promieniuje naturalnością i elegancją.

Jak najlepiej łączyć luksus i przystępność?

Kaindl znalazł prostą odpowiedź na te pytanie.

Każdy z tych rodzajów drewnianych podłóg jest połączeniem wysokiej jakości wyglądu, struktury, imponującej powierzchni i indywidualności. Szeroki format drewnianej podłogi oznacza że jest łatwy w instalacji i sprawia harmonijne i trwałe wrażenie, szczególnie w dużych pomieszczeniach.

Dostępne wzory:

Porto

Oslo

Monaco

Milano

Marino

Dublin

Valletta