Jakość w idealnej cenie !

Dziś na naszej stronie internetowej pojawiły się nowe kolekcje drzwi firmy Voster.
Drzwi te zapewniają idealną równowagę między jakością a ceną. Gorącą polecamy produkty tej firmy.

Poniżej zamieszczamy kilka informacji o tym producencie.

 Voster to polska firma działająca na rynku stolarki drewnianej od ponad 20 lat. W jej ofercie znaleźć można bardzo szeroki wybór drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także innowacyjne ościeżnice oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do drzwi. Wszystkie oferowane produkty wyróżnia bardzo wysoka jakość wykonania i atrakcyjne projekty wzornicze.

Oferowane przez firmę Voster drzwi oraz ościeżnice cieszą się zaufaniem klientów na terenie całej Polski, a także poza jej granicami – przede wszystkim na rynku czeskim oraz słowackim. Nowoczesny zakład produkcyjny i umiejętne łączenie tradycyjnych metod precyzyjnego tworzenia stolarki drzwiowej z innowacyjnymi rozwiązaniami dają doskonałe efekty – zarówno pod względem estetyki, jak i stabilności oraz klasy każdego z produktów. Każdy z nich tworzony jest w oparciu o najwyższej jakości, precyzyjnie wybrane materiały, z dbałością o każdy detal podczas procesu produkcji.

Niezwykle dużym atutem firmy jest własne zaplecze projektowe, pozwalające każdego roku oferować klientom nowe linie wzornicze, pomysłowo wykorzystujące koncepcje stylistyczne spójne z najnowszymi trendami designu.

Pośród drzwi projektowanych i produkowanych przez Voster znaleźć można zarówno rozwiązania idealne dla domu czy mieszkania, jak i budynków użytku publicznego, biur, restauracji, hoteli i innych obiektów. Drzwi dostępne są w wielu szerokościach i różnych odmianach – z szybami i bez.

W zakresie drzwi wewnętrznych znaleźć można:

 • drzwi ramowe – o masywnej konstrukcji, z 3-bolcowymi zawiasami, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, o stabilnej, sztywnej konstrukcji, pokryte okleinami doskonałej jakości, z innowacyjnym sposobem oklejania ram bez ostrych kantów,
 • drzwi szklane – z hartowaną, bezpieczną szybą o grubości 8 mm – w wersji satynowej, lub decormat,
 • drzwi okleinowane – w wersji szkolnej oraz pełnej,
 • drzwi tłoczone – eleganckie i klasyczne, wykonane z tłoczonej płyty HDF ze strukturą drewna,
 • drzwi lakierowane – o zróżnicowanej kolorystyce, z delikatnym połyskiem,
 • drzwi przesuwne – z systemem do chowania ich w ścianę, a także naściennym (w tym aluminiowym),
 • drzwi wewnętrzne wejściowe – w tym przeciwpożarowe,
 • drzwi antywłamaniowe – z solidnymi zamkami, łączące doskonałe zabezpieczenia przed włamaniem z estetycznym wyglądem.

W zakresie drzwi zewnętrznych dostępne są:

 • drzwi głębokotłoczone,
 • drzwi płytkotłoczone szklone,
 • drzwi pełne i płytkotłoczone,
 • drzwi stalowe techniczne.

 

Ponadto firma oferuje bogatą kolekcję ościeżnic drzwiowych – wielokrotnie nagradzanych za innowacyjność oraz jakość wykonania. Voster produkuje: ościeżnice nakładkowe na ościeżnice stalowe, ościeżnice blokowe, soft, regulowane typu standard oraz stalowe. W zakresie akcesoriów do drzwi, w katalogu firmy znaleźć można między innymi: klamki wewnętrzne i zewnętrzne, osłonki na zawiasy, tuleje wentylacyjne, wkładki do drzwi, opaski maskujące, czy też progi.

Stawiając na ofertę firmy Voster, każdy klient może mieć pewność, że wybiera produkty solidne, eleganckie i o jakości na miarę XXI wieku.