Drzwi Asilo zwycięzcą konkursu w kategori drzwi wewnętrzne !

Drzwi ukryte Asilo zostały laureatem konkursu organizowanego podczas Targów Warsaw Build 2014. W konkursie brało udział 65 produktów  z ponad trzydziestu firm. W kategorii drzwi wewnętrzne, z drzwiami Asilo konkurowali najwięksi producenci drzwi w Polsce.

Drzwi Linate Zero zostały wyróżnione za swój innowacyjny i uniwersalny charakter i zwłaszcza przypadły do gustu architektom oceniającym produkty. Kluczem do sukcesu nie było tylko oddanie wykończenia w ręce Klientów, ale także innowacyjna konstrukcja ościeżnicy ukrytej, która naszym zdaniem zrewolucjonizuje rynek stolarki drzwiowej. Stanie się tak dlatego, że rozwiązanie, do tej pory dostępne tylko dla bardzo zamożnych inwestorów, dzięki przystępnej cenie i łatwej instalacji, trafi teraz do szerokiego grona odbiorców. Grono jurorów dostrzegło ten aspekt  i nagrodziło najbardziej innowacyjny ale i najbardziej przystępny produkt spośród finalistów konkursu.

Asilo Linate Zero

Drzwi Asilo Linate Zero to drzwi wewnętrzne z ukrytą ościeżnicą firmy Entra. Drzwi są propozycją dla osób kreatywnych. Dodatkowo wyposażone w ukryte zawiasy i magnetyczny zamek są wygodne w użytkowaniu i zamykają się bezszelestnie. Drzwi Linate Zero wykonane są z płyty MDF, co stanowi podstawę ich solidnej konstrukcji. Powierzchnia drzwi pokryta jest melaminą, która pozwala na malowanie farbą akrylową lub swobodne tapetowanie. Daje to nieskończone możliwości aranżacji, a w połączeniu z ukrytą ościeżnicą niebywałe efekty wizualne. Drzwi Linate Zero to produkt dla tych, którzy lubią często zmieniać swoje otoczenie, ponieważ dają możliwość wielokrotnego wykończenia.