BAU 2015-Światowe Targi Architektury

W dniach 19-24 stycznia 2015 odbędą się w Monachium Międzynarodowe Targi Budowlane BAU 2015, na których goście z całego świata będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami rozwoju technologii budowlanych.

Bau München w Monachium

Targi BAU to  jedną z najważniejszych imprez  tego roku w branży budowlanej, architektonicznej i rzemieślniczej. Wiele firm zaprezentuje swoje  innowacyjne rozwiązania w zakresu budownictwa i projektowania. Wszystkich to ponad 2000 przedstawicieli i producentów z całego świata, a wśród nich producenci których produkty oferujemy.

Tegoroczne wydarzenie jest mocno nastawione na „przyszłość budownictwa” i pod takim hasłem będą przebiegać targi BAU.

Podczas zapowiedzianych spotkań goście będą prowadzić konwersacje na tematy związane z inteligentnym rozwojem miasta, efektywnym wykorzystaniem zasobów naturalnych i energii a jedną z głównych atrakcji będzie największy na świecie konkurs dla młodych twórców „Archi World Academy”

Perspektywy

Na tegorocznych targach swoją obecnością zaszyci nas po raz siódmy firma Egger. Zaprezentowane przez firmę nowości w swoich podłogach i architekturze pod hasłem „Perspektywy”

Jedną z nowości jest kolekcja podłóg laminowanych EGGER na lata 2015-2017 i właśnie na BAU 2015 zostanie pokazany asortyment profesjonalnych wykonawców współpracujących i działających pod marką EGGER.

EGGER prezentować też będzie laminaty z powierzchnią Feelwood, którą charakteryzuje naturalny wygląd a autentyczny charakter powierzchni ożywa dzięki dotykowi. Feelwood łączy w sobie perfekcyjny, harmonijny wygląd i strukturę innowacji ZOOM.

Stoisko targowe firmy Egger będzie znajdowało się przy stanowisku 540 na hali nr.5.

The Floor Fashion Show

Kolejną z firm która weźmie udział w targach jest Baltic Wood. Jej przedstawiciele już teraz zapowiadają wyjątkowe i piękne The Floor Fashion Show. W programie m. in premierowa kolekcja z nową szerokością desek 210 mm oraz kolekcje drewnianych podłóg litych i trójwarstwowych segmentu Premium !

Firma zaprezentuje swoje kolekcje na stoisku 415 w hali A5. Odwiedzający będą mieli okazję (jako pierwsi!) zobaczyć i dotknąć projektów z kolekcji trójwarstwowych podłóg drewnianych o nowej w ofercie firmy