Impressive Ultra- Dąb biały satynowy IMU3105

Quick-Step

Cena

131,66 zł/m2 8% VAT
149,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Panele Dąb biały satynowy, deska Laminat – IMU3105 to przede wszystkim piękna wyrazista podłoga w stylu odwołującym się do tradycyjnych aranżacji. Ponadto świetnie się sprawdzi zarówno w domu jak i biurze czy innych pomieszczeń.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive Ultra
Kod IMU3105
Klasa ścieralności AC5
Klasa użyteczności 33
Format 1380 x 190 mm
Grubość 12 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,311 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Podłoga wykonana z desek laminowanych Dąb biały satynowy, deska Laminat – IMU3105 spełni przede wszystkim wszystkie wymagania pod względem sanitarnym. Zapewnia to szczelna podłoga dzięki montażowi paneli na tak zwany zatrzask, ponadto właściwości antystatyczne polegające na nieprzyciąganiu kurzu, co znacznie wydłuża utrzymanie czystości jak i sam proces czyszczenia.

Powierzchnia paneli Dąb biały satynowy, deska Laminat – IMU3105 jest pokryta powłoką antypoślizgową zapewniającą bezpieczeństwo przechodniom przed upadkiem w wyniku chwilowej nieuwagi. Ponadto zostały zabezpieczone przed możliwością odkształcenia, czy ścieralności wynikającej najczęściej z takich czynności jak przesuwanie mebli, upadające przedmioty a nawet stąpanie butów na wysokich obcasach. Posiadają również powlokę zabezpieczającą przed wpływem promieni UV, dzięki której nie zmienią swojej barwy. Wszystkie te elementy objęte są gwarancją producenta.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów